Bądź detektywem własnego zdrowia - śledź swój organizm bardzo uważnie!

Gdy wyleczysz już swoje choroby, naucz tego rodzinę i przyjaciół. Podobne problemy zdrowotne w rodzinie mogą wynikać nie tylko ze wspólnych genów, ale także z dzielenia domu, stołu, supermarketu! 

Wiele problemów zdrowotnych uważanych za dziedziczne nie musi takimi być. Możesz wyleczyć się z barwnikowego zwyrodnienia siatkówki czy dystrofii mięśniowej i przełamać rodzinną wiarę w genetyczne podłoże tych chorób. 

Daj bliskim nadzieję ukazując im prawdziwą przyczynę schorzenia. Szanuj sprawne geny, które odpowiadają za strukturę i kolor włosów, a nie ich wypadanie; które decydują o kolorze oczu, a nie o wadach wzroku. Dzięki genom posiadasz pozytywne cechy przodków.


 

Wszelkie defekty spowodowane są pasożytami i zanieczyszczeniem środowiska. Usunięcie pasożytów i zanieczyszczeń jest jednak tylko pierwszym krokiem. Wprawdzie jest to krok ratujący życie, ale utrzymanie dobrego stanu zdrowia wymaga czegoś więcej - żmudnego poszukiwania źródeł inwazji. 

Musisz dowiedzieć się, skąd pochodzą intruzi, dlaczego jest ich tak wielu i dlaczego zaatakowali właśnie ciebie. Możesz czytać w historii zanieczyszczenia swojego organizmu jak w książce.

Hulda Regehr Clark jest dyplomowanym biologiem (ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Saskatchewan w Kanadzie). Studiowała też na Uniwersytecie McGill oraz na Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zajmowała się biofizyką i fizjologią komórki. W 1985 roku opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała.
Niezwykłe kompendium wiedzy na temat metod leczenia różnych chorób będące owocem wieloletniego doświadczenia autorki, która stosując opracowane przez siebie niekonwencjonalne techniki uwolniła tysiące ludzi od przewlekłych, często uznawanych za nieuleczalne schorzeń.Fragmenty znajdziesz tutaj


Czytelnik znajdzie tu szczegółowe recepty na różne choroby i dolegliwości, łatwe do zastosowania w każdych warunkach. Autorka pokazuje, jak można wyleczyć się nawet z takich chorób jak rak czy AIDS (które uważa za skutek działalności pasożytów w organizmie ludzi).
  

Mądry organizm - twój organizm - ten sam, który słyszał twoje trzy życzenia, odwdzięczy ci się tak, że nie tylko trzy, ale trzydzieści pragnień spełni się, nawet jeśli teraz wydają ci się równie niemożliwe do zrealizowania jak wspinaczka na Mount Everest. Możesz pozbyć się drożdżycy.  


Więcej dowiesz się o medycynie na miarę XXI w. bez skutków ubocznych gratis ---->>

Możesz powstrzymać wypadanie włosów - mogą nawet zacząć odrastać. Może pojawić się szansa zajścia w ciążę - kiedy już stracisz nadzieję. Możesz usunąć permanentne zmęczenie. Możesz zlikwidować bezsenność. Kurzajki mogą zniknąć. Może poprawić ci się wzrok i słuch. Możesz poskromić nadmierny apetyt. 

Zdrowie to dobre samopoczucie, radość istnienia, wdzięczność za każdy dzień życia ---->>