Autyzm a Szczepienia?


W ostatnim czasie zainteresowaliśmy się ciemną stroną szczepionek. Zbyt dużo było kłamstwa wokół świńskiej grypy. Również napędzanie strachu na ludzi i sztuczne niepokoje kreowane przez niektóre media.
Profilaktyka , wielowiekowe tradycyjne metody naturalne poparte również naukowo (celowo niestety przemilczane), zdrowa zbilansowana dieta jest najlepszą szczepionką. Wiemy to już od dobrych kilku lat.


> fakty, oficjalne publikacje, naukowe badania, pytania< 


http://autyzmaszczepienia.wordpress.com/


Celem tego portalu jest:

Zachęcenie wszystkich zainteresowanych
kontrowersyjnym zagadnieniem "autyzm a szczepienia" do własnej oceny
oficjalnych materiałów na ten temat. Portal umożliwia wgląd w dotychczasowe
badania związku pomiędzy szczepieniami a zaburzeniami neurologicznymi, w
szczególności autyzmem.

Zebrane materiały zaprezentowane są na kilkunastu stronach, podzielonych na: 

GDZIE TEN DOWÓD? – zawiera skrót debaty w polskich mediach na temat hipotezy związku między szczepieniami a autyzmem. Ponadto strona zawiera szereg istotnych pytań pozostających bez odpowiedzi.

RTĘĆ a AUTYZM? – zawiera podstawowe informacje o rtęci pochodzącej ze składnika szczepionek – tiomersalu – wraz z oficjalnymi komunikatami i materiałami Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Ponadto strona zawiera odnośniki do streszczonych i skomentowanych badań naukowych o hipotezie związku między rtęcią z tiomersalu a autyzmem (patrz również „Rtęć: Lista badań” po prawej stronie). 

MMR a AUTYZM? – zawiera podstawowe informacje o szczepionce odra-świnka-różyczka (ang. MMR) wraz z listą badań naukowych o tej szczepionce i hipotezie związku tej szczepionki z autyzmem. Ponadto strona zawiera odnośniki do wybranych zagranicznych publikacji jak i streszczonych i skomentowanych polskich publikacji (patrz również „MMR: Lista badań” po prawej stronie) 

SZCZEPIENIA -> AUTYZMw przygotowaniu, dowody na związek między szczepieniami a autyzmem

AKTUALNOŚCI (poniżej) – zawiera informacje o najważniejszych aktualizacjach lub nowych wpisach na portalu.

    http://autyzmaszczepienia.wordpress.com/
    
    Przekazujmy dalej tą informację wszystkim, którym najcenniejsze jest zdrowie...