Elektroniczne killery, bardzo skuteczneSzanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie....
Elektroniczne killery - czyli czego choroby boją się najbardziej

40 lat badań i poszukiwań nie poszło na marne, a zdecydował przypadek --->>>

Dzisiaj na pytanie czego choroby boją się najbardziej zdecydowanie można powiedzieć, że prądu! 1990r. Albert Einstein College of Medicine w Nowym Yorku ogłosił światu, że prąd o znikomym natężeniu (taki jak np. w Digital Clark's Zapper lub Digital Silver Pulser) niszczy wirusa HIV, Epsteina Bara (wywołuje chroniczne zmęczenie), wirusa wywołującego zapalenie wątroby i wiele innych. Dziś ta lista obejmuje ponad 500 szkodliwych mikroorganizmów! Każdy z nich jest w stanie wywołać poważną dolegliwość. Na podstawie tych badań powstały urządzenia, które w parę minut potrafią zniszczyć całe kolonie niechcianych intruzów.
Sami to sprawdziliśmy i używamy profilaktycznie. Produkujemy również srebro koloidalne, które można używać jako domową apteczkę. Przyjmowanie profilaktyczne samych mikroelementów to za mało jeśli ktoś ma już pewne dolegliwości. Dodatkowe zadziałanie tymi dwoma urządzeniami daje rewelacyjne efekty.

Tutaj jest lista niektórych schorzeń gdzie urządzenie w systematycznym stosowaniu działa --->>  i nie ma skutków ubocznych. Owszem są reakcje przejściowe, ale to zawsze jest związane z okresem oczyszczania naszych komórek. Tak samo o tym mówi medycyna komórkowa --->>   Mówią o tym sprawdzone opinie ludzi i rekomendacje --->>