Oszukiwani ludzie...
"Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, 
że dziś prawie nikt już nie jest zdrowy."Wydawnictwo Publicat wydało książkę z zakresu dziennikarstwa śledczego i dokumentu.
Są to wyznania dr Virapena dotyczące metod postępowania koncernów farmaceutycznych.  Czyta się jak najlepszy kryminał. ---->>>


Skutek uboczny - śmierć opisuje, co dzieje się za kulisami jednego z najbogatszych sektorów przemysłowych, którego istotnym ogniwem był przez długi okres dr John Virapen.
Autor opowiada historię o tym, jak w czasie 35 lat pracy w branży farmaceutycznej był odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek różnych leków, w tym również takich o bardzo poważnych skutkach ubocznych.
Odsłania skandaliczne praktyki, z którymi spotkał się bezpośrednio podczas pracy w przemyśle farmaceutycznym: korupcję, przekupstwa, ukrywanie negatywnych wyników badań nad lekami, których przyjmowanie może prowadzić nawet do śmierci. Demaskuje też mechanizmy celowego podsycania zainteresowania nowymi chorobami, jak np. ADHD u dzieci.
Dr Virapen ujawnia szokujące tajemnice, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.

Tutaj autor mówi o tym na żywo.


Warto zajrzeć do tej książki ponieważ dotyczy ona setek milionów ludzi. Ludzie chorują (częsta przyczyna to brak latami ważnych mikroelementów w organizmie oraz jedzona silnie przetworzona żywność plus nałogi używek). Brane pigułki szkodzą bo mają jasno i wyraźnie napisane o złych, niepożądanych skutkach. Lekarze o tym często nie mówią i to ma znamiona przestępstwa. Czytanie ulotek, gdzie na wszystkich lekach są opisane skutki uboczne niewiele daje... "Bo to  przepisał lekarz i  musi być dobre..." - słyszymy pewnie mówiące osoby...
No cóż legalnie w białych rękawiczkach...  Sami znamy co najmniej kilka przypadków szkód jakie wyrządziły leki w tym porażenie mózgowe i pogarszanie się zdrowia osób, które mimo, że biorą leki latami  nie mają poprawy... Nasz ostatni smutny przypadek z potężną tragedią opisany jest tutaj ---->>.   Warto zacząć myśleć i interesować się własnym zdrowiem wtedy kiedy jest dobrze.

Przy tej okazji bardzo polecamy artykuły  prof. dr Ożarowskiego ----->>   czy Ślepy zaułek ---->>  

Koniecznie je  przeczytaj i wyślij znajomym. Jeśli chcesz otrzymać fragment tej książki daj znać zapisując się do newslettera.

  " Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością
i powinien uczyć się jak sam może leczyć swoje choroby. "

Hipokrates
Gloria