Raport o szczepieniach 2011




Najwyższy szczebel drabiny sukcesu  nigdy nie bywa zatłoczony.



W ostatnim czasie strona   http://www.stopcodex.pl/szczepienia/   opublikowała szalenie ważny raport, który dotyczy naszego zdrowia od podstaw. Jesteśmy wdzięczni Stop Codex za te informacje ponieważ większość mediów się tym nie interesuje, a wręcz czasami ośmiesza ludzi, którzy są przeciw szczepieniom.

Zapoznaj się z prawdą. Jest wiele sposobów na to, że naszą odporność możemy wzmacniać każdego dnia dobrą żywnością (jak najmniej przetworzoną) oraz kompleksowymi produktami naturalnymi. Czas zacząć się interesować własnym zdrowiem.


Ten raport powinien koniecznie zostać przeczytany przez rodziców na całym świecie. Zawiera potwierdzone informacje na temat szczepień i ich wpływu na dziecięcy system immunologiczny i zdrowie, których producenci szczepionek i rządowe instytucje ds. zdrowia nie chcą upowszechniać. Niezależnie od decyzji odnośnie szczepienia lub nie, warto dowiedzieć się jak najwięcej o skutkach takiej czy innej decyzji, a w tym raporcie przedstawiono dane, o których nasi lekarze nie uczą się w akademiach medycznych.
 

Szczepienia:  dowiedz się wszystkiego.

Lekarze, pielęgniarki i naukowcy o ochronie
Waszych dzieci i  Was samych.
Chcę otrzymać raport podpisany
przez wielu mądrych lekarzy. 





Zobacz również.
Dzieci nieszczepione są zdrowsze!
Dowiedziono to już naukowo ---->>





Dr Nancy Banks lekarz ginekologi i położnictwa mówi o niebezpieczeństwach szczepienia małych dzieci i medycynie. Krótki, ale bardzo przejrzysty wywiad wyjaśniający całe sedno problemu od podstaw. Rozpowszechniaj ten materiał.

 Jedna z opinii:  Właśnie dlatego nie szczepię mojego 7-miesięcznego synka. Pamiętam słowa mojej przyjaciółki, biotechnologa ze Stanów w rozmowie o firmach farmaceutycznych. Powiedziała :  "Nawet nie wiesz ile płacą za ukrywanie prawdziwych składników swoich produktów".










Photo Glory WORLD - View my most interesting photos on Flickriver