Świetne ćwiczenie ogólno rozwojowe dla średnio-z i zaawansowanych
Największa potęga człowieka leży w sile jego wiary.
Napoleon Hill, Clement W. Stone „Sukces? 
Trzeba tylko chcieć"18


Ostatnio znajomi z Facebooka udostępnili na swojej stronie link do VIDEO Chrisa Powella --->> (znanego w USA instruktora Fitness, promotora wraz ze swoją żoną zdrowego stylu życia www.vemma.com/bode ) na którym pokazuje on bardzo dobre, a zarazem ciężkie ćwiczenie. Uważam jednak, że jest one warte do zastosowania osobom, które mają już za sobą jakąś aktywność ruchową. Nawet amatorską.
Jak zobaczysz  jest to połączenie pompki, przysiadu, wyskoku, równowagi, w efekcie siły i dynamiki. Można śmiało powiedzieć, że jest to ćwiczenie które bardzo wzmacnia cały aparat ruchu w sposób uniwersalny. Owszem trzeba się do jego wykonywania sukcesywnie przygotować. Jednak warto. Ja już rozpocząłem pierwsze przygotowania :) Najpierw to mogą być zwykłe pompki, przysiady z delikatnym wyskokiem do góry. Następnym etapem będzie próba połączenia tego w jedno :)
Pamiętaj również, żeby przed każdym typem wykonywania tego rodzaju ćwiczeń (patrz video) zrobić wstępną rozgrzewkę (może to być bieg, rowerek czy rolki), rozciąganie (ja stosuję też stratching). Polecam też gorąco: Ćwiczenia odmładzające, pobudzające energię całego organizmu ---->> , które każdy krok po kroku może wykonać zaczynając od 2-3 powtórzeń.

A tak było po skończeniu zaplanowanej sesji tego ćwiczenia...
Tutaj na video ćwiczenie zostało pokazane dokładnie :)

Chris Powell on WhoSay
Czas jest największym tchórzem, bo zawsze ucieka.Pamiętaj również, że połączenie ćwiczeń, zdrowego myślenia 
oraz odżywiania przynosi fantastyczne efekty.