Odezwa do zjednoczenia
i ''przyspieszonego myślenia''
Dr Matthiasa Ratha
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to.
Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię. Zacznij teraz.

Goethe
Odwaga to robienie tego, co boisz się zrobić. Nie możemy mówić o odwadze, w przypadku, gdy nie jesteś przestraszony.   Eddie RickenbackerW roku 1994, krótko przed swoją śmiercią, dwukrotny noblista Dr Linus Pauling zwrócił się do Dr Ratha ze znaczącymi słowami: „twoje odkrycia są tak ważne, bo dotyczą milionów ludzi i zagrażają wielkim gałęziom przemysłu. Pewnego dnia mogą wybuchnąć wojny, których jedynym celem będzie zahamowanie dostępu do twoich przełomowych odkryć. Wówczas nadejdzie czas próby, kiedy będziesz musiał stanowić opór!”

Od kilku lat odkąd się o nim dowiedzieliśmy popieramy instytut badań dr Ratha, który obnaża nieprawdy koncernów farmaceutycznych produkujących kolejne choroby i pokazujące co tak naprawdę jest powodem większości chorób. Jak powinniśmy zastosować się do profilaktyki zaczynając od zdrowego stylu życia czyli ruchu, zdrowszego odżywiania czy stosowania mikroelementów i antyoksydantów ze względu na duże ich niedobory w powszechnie dostępnym odżywianiu ---->>.

Dr Rath urodził się w roku 1955 w niemieckim mieście Stuttgart, w rodzinie ogrodników. Studiował medycynę w Muenster, następnie w Hamburgu. Po ukończeniu studiów podjął pracę jako lekarz i jednocześnie naukowiec w szpitalu uniwersyteckim Eppendorf w Hamburgu i Centrum Kardiologii (Herzzentrum) w Berlinie.

W roku 1989 Dr Rath przyjął zaproszenie dwukrotnego noblisty – Linusa Paulinga i przybył do Instytutu Badawczego Paulinga w kalifornijskim Palo Alto, celem rozszerzenia badań w zakresie chorób serca i układu krążenia. Obu naukowców łączyła nie tylko współpraca i przyjaźń, ale przede wszystkim wspólne cele. Dlatego też krótko przed swoją śmiercią w 1994 roku Dr Linus Pauling poprosił młodego kolegę o kontynuację życiowego przesłania – nie tylko jako naukowiec, ale też jako człowiek angażujący się dla przywrócenia światowego pokoju.

Dziś Dr Rath kieruje międzynarodowym instytutem badawczo – naukowym, którego celem jest zlikwidowanie współczesnych chorób chronicznych przy pomocy skutecznych, zorientowanych na przyczyny naturalnych metod. Naukowe publikacje Dr Ratha ukazują się w prestiżowych czasopismach naukowych, jak: Arteriosclerosis (American Heart Association), Proceedings of the National Academy of Sciences.

Wyniki pracy naukowej Dr Ratha stanowią podwaliny do nowego zrozumienia przyczyn powstawania chorób, dlatego posumowaniem pracy lekarza - naukowca jest książka:  „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca – tylko my ludzie”---->>


Ostatnio również odbył się w Polsce arcyważny wykład o którym wspominamy tutaj ---->>Ukazały się też dwie bardzo ważne pozycje książkowe na temat raka ---->> ''Dowody'' i  ''Zwycięstwo nad rakiem''.  Można już je zamawiać przez stronę instytutu. Niebawem zrobimy recenzję tych książek.


Zapraszamy także do przejrzenia  kursu I stopnia medycyny komórkowej ---->>  oraz drugiego stopnia, który znajdziesz tutaj ---->>. Pozdrawiamy.