Cukrzyca może być uleczalna
"Choose a job you love and you will never have to work a day of your life." - Confucius


    CUKRZYCA to jedna z chorób cywilizacyjnych. Zobacz co mówi na ten temat zdrowa nauka --->>, niezależna od koncernów farmaceutycznych, których leki leczą skutki, a nie przyczyny. Często dodatkowo powodują skutki uboczne, które łatwo jest zauważyć w opisie ulotek oraz tym bardziej na własnym organizmie. Warto podjąć nawet pewien trud zmiany nawyków żywieniowych.
Chorzy na cukrzycę nie powinni jeść potraw silnie przetworzonych czyli słodzonych, białego cukru, używek (alkoholu, kofeiny). Nie powinni jeść białego pieczywa w każdej postaci, potraw mącznych i wywarów mięsnych. Nie ma w tym nic dziwnego. Jak wiemy biała mąka, biały cukier, wieprzowina, wywary z kości zwierząt, fast foody, frytki itd. to najwięksi przetworzeni wrogowie dla naszego układu pokarmowego w tym kosmków jelitowych. W takiej sytuacji należy to zmienić  i zacząć spożywać dużo warzyw, sałat, chudą rybę, niewiele ziemniaków (nie smażyć), chleb graham orkiszowy, płatki owsiane, ryż pełnoziarnisty oraz surowe i blanszowane  owoce. Bardzo efektywna jest kuracja oleju lnianego budwigowego z białym twarogiem polegająca na codziennym spożywaniu go wieczorem, przez dłuższy czas ---->> . Konieczne jest powolne jedzenie i dokładne żucie każdego kęsa.

Warto zażywać dużo ruchu na świeżym powietrzu oraz po prostu ćwiczyć. Np. sprawdzone ćwiczenia usprawniające cały aparat ruchu znajdziesz tutaj ---->>. Warto spożywać herbatę ziołową z następującej mieszanki: strąki fasoli, liście jeżyny, liście czarnej jagody, ziele pięciornika złotego i  ziele benedyktyńskie. Zalewa się 2-3 filiżankami wrzącej wody i pozostawia do naciągnięcia przez min. 15 minut (najlepiej w termosie lub najpierw lekko podgotować ok. 5 minut). Zawsze robimy to pod przykryciem.

 Dodatkowo należy spożywać komórkowe składniki odżywcze zawarte w VeMMA ---->>, gdzie znajdują się niezbędne 65 minerały roślinne jonowe oraz bardzo dużo antyoksydantów m.in. z mangostanu --->>, zielonej herbaty oraz aloesu, a także witamina D, selen czy chrom. Konieczne w regeneracji trzustki. Ze względu na postać płynną jest ona świetnie wchłaniana już z poziomu przełyku.

Warto obejrzeć ten film, który potwierdza fakty, że cukrzyca jest to szczególnie choroba niezdrowego trybu życia i braku ważnych składników odżywczych.